Zdroj: https://klubpzv.cz/novinky/indie-night-maggies-marshmallows-olivur  •  Vydáno: 16.8.2017 19:11  •  Autor: Jakub Šilhavík

Indie Night: Maggie's Marshmallows, Olivur

Indie Night: Maggie's Marshmallows, OlivurLetní edice Indie Night nabídne špinavý garage punk s ozvěnami psychedelie, který by se neztratil ani na přelomu 60. a 70. let v americkém Detroitu.

Klub Mír / Uherské Hradiště / 18. 8. 2017 / 20:00 / Vstup: 60 Kč

Letní edice Indie Night nabídne špinavý garage punk s ozvěnami psychedelie, který by se neztratil ani na přelomu 60. a 70. let v americkém Detroitu. Pro důkaz není třeba chodit daleko, stačí si poslechnout povedené debutové album Maggie’s Marshmallows produkované Jimem Diamondem, který se podílel na prvních dvou deskách slavných The White Stripes. Nejsilnější zbraní mladé formace v čele s charismatickou zpěvačkou a baskytaristkou Meg však nadále zůstávají strhující koncerty.

Celému večeru nedá zelenou nikdo jiný než právě Olivur, totiž čerstvý a nadějný one-man projekt na lokální hudební scéně. Jeho zasněné sólo probudí na Klub Mír tu správnou atmosféru, jež hrdě svědčí o tom, že i jen jeden osobitý hudebník dokáže mnohé. Po koncertě bude následovat afterparty, kdy zazní oblíbené rockové nahrávky z dob dávno minulých.

LINE UP


The Maggie's Marshmallows (garage punk / Praha)
https://gethiprecordings.bandcamp.com/album/the-maggies-marshmallows

Olivur (indie rock / Uherské Hradiště)
http://bandzone.cz/_101648

 

Vstupné: 60 Kč

 

FB událosthttps://www.facebook.com/events/843005822523713/