Kategorie: Novinky, Akce

This Is Halloween: Krang / Donnie Darko / Sacrifive / hororový kvíz

This Is Halloween: Krang / Donnie Darko / Sacrifive / hororový kvízUherskohradišťský Klub Mír opět zažije nefalšovaný halloweenský večírek. V průběhu akce vystoupí tři našlápnuté kapely, znalosti hororových filmů náležitě prověří hospodský kvíz (soutěžíme o 3 lahve absinthu) a nebude chybět ani tematická výzdoba. Šílenci ve strašidelných kostýmech jsou srdečně vítáni!

Klub Mír / Uherské Hradiště / 27. 10. 2017 / 19:00

Uherskohradišťský Klub Mír v pátek 27. října zažije nefalšovaný halloweenský večírek. V průběhu akce vystoupí tři našlápnuté kapely, znalosti hororových filmů náležitě prověří hospodský kvíz (soutěžíme o 3 lahve absinthu) a nebude chybět ani tematická výzdoba. Šílenci ve strašidelných kostýmech jsou srdečně vítáni!

KRANG (skate punk, Valašské Meziříčí)
https://krangpunkrock.bandcamp.com/

Punk-rockovou partičku Krang dali dohromady ostřílení členové kapel Criminal Colection a Punkhart. Výsledkem jsou energické skladby napěchované legendárními hláškami z akčních filmů 80. let a nespočet strhujících koncertů odehraných v ČR a zahraničí.

Donnie Darko (progresive rock, Plzeň)
http://bandzone.cz/donniedarko

Donnie Darko není jenom americký teenager, kterého ve snech pronásleduje obrovský králík, ale taktéž nadějná kapela s moderním rockovým soundem. Po účasti na velkých letních festivalech si kluci poprvé zahrají i v Uherském Hradišti.

Sacrifive (melodic hardcore, Uherské Hradiště)
http://bandzone.cz/_98743

Lokální hudební scénu budou na akci reprezentovat Sacrifive, kteří se výjimečně představí s čistě instrumentálním setem. I bez zpěvu však jejich vystoupení rozhodně stojí za pozornost a třeba se v davu najde nějaký odvážlivec, který se ujme uvolněného postu za mikrofonem.

Vstupné: 70 Kč v kostýmu / 90 Kč bez masky

FB událost: https://www.facebook.com/events/817736748408009/


Vydáno: 12.10.2017 19:57 | 
Přečteno: 3298x | 
 | Hodnocení:Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

Vyhledávání

Uživatelé

Facebook

Statistiky

návštěvy celkem:
lidí online:
--------------------------------
počet kapel: 6
počet článků: 52
--------------------------------

Fotogalerie

dsc_3245.jpg

Podporují nás

  • marque
  • kkuh
  • tvs
  • ddk
  • Město Uherské Hradiště
  • Rockmax

Reklama