Kategorie: Novinky, Akce

Indie Night: Mimo (křest CD), Billow, Olivur

Indie Night: Mimo (křest CD), Billow, OlivurNadějné indie folkové duo Mimo pokřtí v pátek 22. prosince v klubu Mír své debutové EP Gaia, které natočili za finační podpory spolku Přátelé zpětné vazby. Jako host vystoupí dream popová kapela Billow řadící se mezi nejzajímavější objevy tuzemské nezávislé scény. Celou akci odstartuje Olivur, začínající písničkář z Uherského Hradiště.

Klub Mír / Uherské Hradiště / 22. 12. 2017 / 20:00 / Vstup: 80 Kč

Nadějné indie folkové duo Mimo pokřtí své debutové EP Gaia, které natočili za finanční podpory spolku Přátelé zpětné vazby. Jako host vystoupí dream popová kapela Billow řadící se mezi nejzajímavější objevy tuzemské nezávislé scény. Celou akci odstartuje Olivur, začínající písničkář z Uherského Hradiště.

 

Mimo(Uherské Hradiště, indie folk)

http://bandzone.cz/mimos

Mladé indie folkové duo Mimo z Uherského Hradiště funguje teprve krátce, přesto na sebe upoutalo již značnou pozornost. Jejich hudba postavená na proplétání mužského a ženského vokálu za doprovodu akustických nástrojů spolehlivě vyvolá mrazení v zádech. Po vítězství v soutěži Rock Gang Contest a vystoupeních na předních domácích festivalech (United Islands of Prague, Beseda u bigbítu) přicházejí s debutovým EP Gaia, které pokřtí v domácím klubu Mír. Jeho vznik jsme podpořili finanční částkou 10 000 Kč za vítězství v soutěži Rock Gang Contest

 

Billow (Veselí nad Moravou, dream pop)

https://billow-out.bandcamp.com

Staronová kapela členů lo-fi folkových Strangers in the City a experimentálního projektu Václav J. se po dlouhých letech vrátila zpátky na scénu a vydala debutové album Maps, které vznikalo v prostředí pražských bytů a zkušeben, ale také na předměstí Varšavy, v malebných Bílých Karpatech nebo americkém Seattlu. Okolnosti jeho vzniku snad nemohly být ani komplikovanější, odměnou za všechnu vynaloženou dřinu je sevřená kolekce silných skladeb, které se nebojí jít svou vlastní cestou.

 

Olivur (Uherské Hradiště, stripped down alternative)

http://bandzone.cz/_101648

Pod pseudonymem Olivur se skrývá mladý alternativní písničkář z Uherského Hradiště, kterému není cizí humorný nadhled. Vedle vážně míněných skladeb tak klidně vystřihne cover Patricka Swayzeho, aniž by na moment působil vyloženě trapně.

 

Vstupné: 80 Kč / 150 Kč (včetně CD Mimo)


Vydáno: 25.11.2017 23:36 | 
Přečteno: 3282x | 
 | Hodnocení:Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

Vyhledávání

Uživatelé

Facebook

Statistiky

návštěvy celkem:
lidí online:
--------------------------------
počet kapel: 6
počet článků: 52
--------------------------------

Fotogalerie

dsc_3451.jpg

Podporují nás

  • marque
  • kkuh
  • tvs
  • ddk
  • Město Uherské Hradiště
  • Rockmax

Reklama